| Nazwa marki: | BOE |
| Numer modelu: | NE156QHM-NY4 |
| MOQ: | 10szt |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, W, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość zaopatrzenia: | 3000 pCS tygodniowo |
| Producent | BOE | Numer modelu | TE142QLM-LB0 |
|---|---|---|---|
| Wielkość ekranu | 14.2 cali | Rodzaj ekranu | Oksyd TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1600 ((RGB) × 2328 | Układ kropek | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 2040,336 × 297,309 mm (H × V) | Obszar obszaru | 2210,74 × 314,71 mm (H × V) |
| Waga | 362 g (typowe) | Objawy powierzchni | Antiglare (Haze 42%) |
| Jasność | 265 cd/m2 (typowe) | Wskaźnik kontrastu | 10001 (typowe) |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (CR≥10) | Typ wyświetlacza | HADS, zazwyczaj czarny, przenośny |
| Wyświetlanie kolorów | 16.7M, 97% DCI-P3 | Czas reakcji | 30 ms (typowe, Tr+Td) |
| Prędkość odświeżania | 60 Hz | Podświetlenie | 8 strun WLED, bez sterownika |
| Ekran dotykowy | PCAP, I2C | Zastosowanie | Tablety i podobne urządzenia |
| Rodzaj sygnału | MIPI (2 ch, 4 pasy danych), 51 pinów |
|---|---|
| Zasilanie napięciem | 1.8/5.5/-5.5V (typowe) ((VDD/VSP/VSN) |
| Temperatura pracy | -20°C do 60°C |
| Temperatura przechowywania | -30 do 70°C |