| Nazwa marki: | AUO |
| Numer modelu: | M270DTN01.0 |
| MOQ: | 10szt |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | Western Union, Moneygram, t/t |
| Możliwość zaopatrzenia: | 20000 sztuk tygodniowo |
| Marka panelu | AUO |
|---|---|
| Rozmiar panelu | 27,0" |
| Rozdzielczość | 2560(RGB)×1440 (Quad-HD, 108 PPI) |
| Obszar wyświetlania | 596,736(S)×335,664(W) mm |
| Wymiary zewnętrzne | 608,8(S)×354,66(W)×15,08(G) mm |
| Jasność | 350 cd/m² (typowa) |
| Kąt widzenia | 85/85/80/80 (typowa, CR≥10) |
| Kolory wyświetlania | 16,7 mln, 98% sRGB |
| Częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Waga | 2,39 kg (typowa) |
| Model panelu | M270DTN01.3 |
|---|---|
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obróbka powierzchni | Przeciwodblaskowa, utwardzana (3H) |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 (typowa) |
| Tryb wyświetlania | TN, normalnie biały, transmisyjny |
| Czas reakcji | 3,5/1,5 (typowa)(Tr/Td) |
| System podświetlenia | 18S4P WLED, 30 tys. godzin, bez sterownika |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Interfejs sygnałowy | LVDS (8 kanałów, 8-bit), złącze 130-pinowe |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | 12,0 V (typowa) |
| Temperatura pracy | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 60 °C |
AU Optronics Corp. M270DTN01.0 to 27-calowy panel wyświetlacza a-Si TFT-LCD z zintegrowanym systemem podświetlenia WLED. Panel ten pracuje w zakresie temperatur 0~50°C i wytrzymuje wibracje do 1,5G (14,7 m/s²).
Idealny do monitorów stacjonarnych i zastosowań w grach, gdzie kluczowe są wysokie częstotliwości odświeżania i rozdzielczość Quad-HD.