| Nazwa marki: | BOE |
| Numer modelu: | NE160QDM-NY1 |
| MOQ: | 10szt |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, W, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość zaopatrzenia: | 3000 pCS tygodniowo |
| Marka | BOE |
| Model P/N | Wymagania dotyczące: |
| Rozmiar przekątny | 16.0" |
| Rodzaj paneli | Oksyd TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 2560 ((RGB) × 1600, WQXGA, 188 PPI |
| Obszar aktywny | 344.678 ((W) × 215.424 ((H) mm |
| Wyraźne wymiary | 349.68 ((W) × 224.42 ((H) × 4.6 ((D) mm |
| Światłość | 500 cd/m2 (typowy) |
| Wskaźnik kontrastu | 12001 (typowy) |
| Czas reakcji | 25 ms (typowy) Tr+Td, 3 ms G do G (OD) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typowy) CR≥10 |
| Prędkość obrazu | 165 Hz |
| Typ interfejsu | eDP (4 pasy), eDP1.4a, HBR3 (8.1G/pas), 40 pinów |
| Zasilanie | 3.3V (typ.) |
| Temperatura pracy | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 60 °C |
| Panel dotykowy | Bez |