| Nazwa marki: | Innolux |
| Numer modelu: | SG2701B08-1 |
| MOQ: | 10szt |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, W, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość zaopatrzenia: | 3000 pCS tygodniowo |
27-calowy moduł monitora biurkowego CSOT LVDS z rozdzielczością 1920×1080, gęstością pikseli 81ppi i jasnością 250 cd/m². Ten model SG2701B08-1 Ver.7.1 to panel wyświetlacza a-Si TFT-LCD o przekątnej 27,0" od China Star Optoelectronics Technology Co., Ltd (CSOT).
| Marka | CSOT |
| Numer modelu | SG2701B08-1 Ver.7.1 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Rozdzielczość | 1920(RGB)×1080 (FHD), 81PPI |
| Obszar aktywny | 597,888 × 336,312 mm |
| Wymiary zewnętrzne | 608,888 × 347,312 × 1,3 mm (W×H×D) |
| Częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Współczynnik kontrastu | 1500:1 (typowa) |
| Czas reakcji | 14 ms (typowa, G do G) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typowa, CR≥10) |
| Głębia kolorów | 16,7 mln kolorów, 99% sRGB |
| Typ sygnału | LVDS (2 kanały, 8-bit), złącze 30-pinowe |
| Napięcie robocze | 5,0 V (typowa) |
| Tryb pracy | IPS, normalnie czarny, transmisyjny |
| Obróbka powierzchni | Przeciwodblaskowa (mgła 25%), twarda powłoka (3H) |
| Grubość szkła | 0,50+0,50 mm |
| Transmisyjność | 6,4% (typowa, z polaryzatorem) |
| Układ sterownika | Wbudowane 6 chipów źródłowych COF |
| Waga | 680 g (typowa) |
| Podświetlenie | Brak podświetlenia w zestawie |
| Ekran dotykowy | Bez ekranu dotykowego |
| Temperatura pracy | 0°C do 50°C |
| Temperatura przechowywania | -20°C do 60°C |