| Nazwa marki: | TIANMA |
| Numer modelu: | P1850UHF1MA00 |
| MOQ: | 10szt |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, W, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość zaopatrzenia: | 3000 pCS tygodniowo |
P1850UHF1MA00 to wysokowydajny 18,5-calowy przemysłowy panel wyświetlacza LCD firmy Tianma Microelectronics Co., Ltd., charakteryzujący się ultra-wysoką jasnością 1400 cd/m² i rozdzielczością UHD (3840×2160 pikseli). Panel ten jest specjalnie zaprojektowany do wymagających zastosowań przemysłowych i zewnętrznych.
| Marka | TIANMA |
| Model P/N | P1850UHF1MA00 |
| Przekątna | 18,5" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozdzielczość | 3840(RGB)×2160 (UHD), 238 PPI |
| Obszar aktywny | 408,96(S)×230,04(W) mm |
| Wymiary zewnętrzne | 430,96×252,04 mm (W×H×G) |
| Jasność | 1400 cd/m² (typowa) |
| Współczynnik kontrastu | 1200:1 (typowa) |
| Kąt widzenia | 88/88/88/88 (typowa, CR≥10) |
| Głębia kolorów | 1,07B kolorów, 72% NTSC |
| Podświetlenie | WLED, żywotność 20 tys. godzin, brak sterownika |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Typ sygnału | eDP, eDP1.2 |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Temperatura pracy | -20°C do 70°C |
| Temperatura przechowywania | -30°C do 80°C |