| Nazwa marki: | BOE |
| Numer modelu: | MV238QUB-N20 |
| MOQ: | 10szt |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, W, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość zaopatrzenia: | 3000 pCS tygodniowo |
| Marka | BOE |
| Model P/N | MV238QUB-N20 |
| Rozmiar przekątny | 23.8" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Rozstrzygnięcie | 3840 ((RGB) × 2160, UHD (185 PPI) |
| Obszar aktywny | 525.888 ((W) × 295.812 ((H) mm |
| Wyraźne wymiary | 534.84 ((H) × 307.148 ((V) × 1.32 ((D) mm |
| Obsługa powierzchni | Antiglare (Haze 25%), twarda powłoka (3H) |
| Jasność | 500 cd/m2 |
| Wskaźnik kontrastu | 10001 (typowy) |
| Czas reakcji | 14 ms (typowy) (G do G) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ.) (CR≥10) |
| Tryb działania | ADS, zazwyczaj czarny, nadający |
| Wsparcie kolorystyczne | 1.07B kolory, 99% sRGB |
| Typ interfejsu | eDP (4 pasy), HBR2 (5.4G/pas), 30 pinów |
| Prędkość obrazu | 60 Hz |
| Zasilanie | 10.0V (typ.) |
| Temperatura pracy | 0 ~ 50°C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 60°C |