| Nazwa marki: | BOE |
| Numer modelu: | HV320FHB-N2 |
| MOQ: | 10szt |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, W, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość zaopatrzenia: | 3000 pCS tygodniowo |
| Marka | BOE |
| Model P/N | HV320FHB-N02 |
| Przekątna | 32,0" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Rozdzielczość | 1920(RGB)*1080 (FHD), 69 PPI |
| Obszar aktywny | 698,4(szer.)*392,85(wys.) mm |
| Wymiary zewnętrzne | 708,4(szer.)*405,4(wys.)*1,36(gł.) mm |
| Obróbka powierzchni | Antyrefleksyjna (mgła 1%), Twarda powłoka (3H) |
| Współczynnik kontrastu | 1200:1 (typ.) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ.)(CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | ADSDS, Normalnie czarny, Transmisyjny |
| Czas reakcji | 8 ms (typ.)(G do G) |
| Kolory wyświetlania | 16,7M (72% NTSC) |
| Częstotliwość | 75 Hz |
| Układ sterownika | COF Wbudowane 6 układów źródłowych |
| Interfejs sygnałowy | LVDS (2 kanały, 8-bit), złącze 51-pinowe |
| Napięcie wejściowe | 12,0 V (typ.) |
| Waga panelu | 850 g (typ.) |
| Temperatura pracy | 0 ~ 60°C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 60°C |