| Nazwa marki: | BOE |
| Numer modelu: | DV430FHM-NN1 |
| MOQ: | 10szt |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, W, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość zaopatrzenia: | 3000 pCS tygodniowo |
| Marka | BOE |
| Model | DV430FHM-NN1 |
| Przekątna | 43" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozdzielczość | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
| Obszar aktywny | 940,896 × 529,254 mm |
| Wymiary zewnętrzne | 961,7 × 550,1 × 27,7 mm |
| Jasność | 400 cd/m² (typowa) |
| Współczynnik kontrastu | 1200:1 (typowa) |
| Czas reakcji | 8 ms (G do G, typowa) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (CR≥10) |
| Obsługa kolorów | 16,7 mln kolorów, 72% NTSC |
| Interfejs | LVDS (2 kanały, 8-bit), 51 pinów |
| Zasilanie | 12,0 V (typowa) |
| Waga | 8,36 kg (typowa) |
| Temperatura pracy | 0°C do 50°C |
| Temperatura przechowywania | -20°C do 60°C |