| Nazwa marki: | BOE |
| Numer modelu: | NS080WUM-NX1 |
| MOQ: | 10szt |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, W, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość zaopatrzenia: | 3000 pCS tygodniowo |
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Marka | BOE |
| Model P/N | NS080WUM-NX1 |
| Przekątna | 8,0" |
| Typ panelu | LTPS TFT-LCD, LCM |
| Rozdzielczość | 1920(RGB)*1200, WUXGA (283 PPI) |
| Obszar aktywny | 172,244(szer.)*107,64(wys.) mm |
| Wymiary zewnętrzne | 176,324(szer.)*115,79(wys.)*3,6(gł.) mm |
| Jasność | 500 cd/m² (typ.) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ.)(CR≥10) |
| Kolory wyświetlacza | 16,7 mln (100% sRGB) |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Współczynnik kontrastu | 1200:1 (typ.) |
| Czas reakcji | 17 ms (typ.)(Tr+Td), 25 ms (typ.)(G do G) |
| Tryb wyświetlania | ADS, normalnie czarny, transmisyjny |
| Obróbka powierzchni | Powłoka twarda (3H) |
| Typ lampy | 10S4P WLED, 15 tys. godzin, ze sterownikiem LED |
| Ekran dotykowy | Dotykowy In-Cell, I²C |
| Interfejs sygnałowy | eDP (2 linie), eDP1.4, HBR1 (2,7 G/linię), złącze 40-pinowe |
| Napięcie wejściowe | 3,3 V (typ.) |
| Temperatura pracy | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 60 °C |