| Nazwa marki: | innolux |
| Numer modelu: | TDA201-001V03 |
| MOQ: | 10szt |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, W, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość zaopatrzenia: | 3000 pCS tygodniowo |
| Marka | BSDT |
| Numer modelu | TDA201-001V03 |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozmiar przekątny | 20.1 cala |
| Rozstrzygnięcie | 1600 ((RGB) * 1200 (UXGA), 99 PPI |
| Obszar aktywny | 408*306 mm |
| Jasność | 900 cd/m2 (typowe) |
| Wskaźnik kontrastu | 8001 (typowe) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (CR≥10) |
| Czas reakcji | 25 ms (maks., Tr+Td) |
| Interfejs | LVDS (2 ch, 8-bitowy), 30-pin Connector |
| Zasilanie | 12.0V (typowy) |
| Temperatura pracy | -30 do 70°C |
| Temperatura przechowywania | -55 do 85°C |
| Waga | 20,75 kg (maksymalnie) |
| Wyraźne wymiary | 432*331,5*20 mm |