| Nazwa marki: | BOE |
| Numer modelu: | AV101HDM-N10-28P2 |
| MOQ: | 10szt |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, W, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość zaopatrzenia: | 3000 pCS tygodniowo |
| Numer modelu | AV101HDM-N10-28P2 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozdzielczość | 1280(RGB)*720 (WXGA), 145 PPI |
| Obszar aktywny | 223,68*125,82 mm |
| Jasność | 1000 cd/m² (typowa) |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 (typowa) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (CR≥10) |
| Czas reakcji | Maksymalnie 30 ms (Tr+Td) |
| Interfejs | LVDS (1 kanał, 8-bitowy), złącze 60-pinowe |
| Zasilanie | Typowo 3,3 V |
| Temperatura pracy | -30°C do 85°C |
| Temperatura przechowywania | -40°C do 90°C |
| Panel dotykowy | Bez ekranu dotykowego |