| Nazwa marki: | Sharp |
| Numer modelu: | LQ038Q5DR01 |
| MOQ: | 10szt |
| Cena £: | $56 |
| Warunki płatności: | T/T, W, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość zaopatrzenia: | 2000 sztuk tygodniowo |
| Marka | Sharp |
| Numer modelu | LQ038Q5DR01 (Alias: LQ038Q5DR01T, LQ038Q5DR01A) |
| Rozmiar przekątnej | 3,8 cala |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozdzielczość | 320(RGB)*240 (QVGA) - 106 PPI |
| Obszar aktywny | 78,72(S) * 53,64(W) mm |
| Wymiary zewnętrzne | 117,6 * 69,45 * 13,75 mm (W*S*G) |
| Jasność | 450 cd/m² (typowa) |
| Współczynnik kontrastu | 100:1 (minimalny) |
| Kąt widzenia | 65/65/40/65 (typowa, CR≥5) |
| Czas reakcji | 30/50 ms (typowa, Tr/Td) |
| Optymalne widzenie | Kierunek 6 godzin |
| Głębia kolorów | 262 tys. kolorów |
| Podświetlenie | 1 CCFL, żywotność 20 tys. godzin, brak sterownika |
| Waga | 135g (maksymalna) |
| Częstotliwość odświeżania | 60Hz |
| Ekran dotykowy | Bez ekranu dotykowego |
| Interfejs sygnałowy | Równoległy RGB (1 kanał, 6-bitowy), złącze 40-pinowe |
| Napięcie robocze | 3,3V (typowa) |
| Temperatura pracy | -30°C do 85°C |
| Temperatura przechowywania | -40°C do 95°C |
| Odporność na wibracje | 2,9G (28,4 m/s²) |