| Nazwa marki: | BOE |
| Numer modelu: | AV174WUM-N10 |
| MOQ: | 10szt |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, W, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość zaopatrzenia: | 3000 pCS tygodniowo |
| Marka | BOE |
| Model P/N | AV174WUM-N10 |
| Rozmiar przekątny | 17.4" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1200*1920 (RGB), WUXGA, 130PPI |
| Obszar aktywny | 234 ((W) * 374.4 ((H) mm |
| Wielkość zarysu | 250.8 ((W) * 386.8 ((H) * 19.1 ((D) mm |
| Jasność | 800 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 10001 (typowy) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (typ.) (CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | ADS, zazwyczaj czarny, nadający |
| Czas reakcji | 40 ms (maks.) (Tr+Td) |
| Wyświetlanie kolorów | 16.7M, 71% NTSC |
| Rodzaj światła | 12S6P WLED, z sterownikiem LED |
| Częstotliwość | 75 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Interfejs sygnału | LVDS (2 ch, 8-bitowy), 30 pinów |
| Napięcie wejściowe | 5.0V (typ.) |
| Temperatura pracy | -40°C do 85°C |
| Temperatura przechowywania | -40 do 90°C |