| Nazwa marki: | BOE |
| Numer modelu: | AV123Z7M-N18 |
| MOQ: | 10 PCS |
| Cena £: | $56 |
| Warunki płatności: | T/T, W, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość zaopatrzenia: | 2000 sztuk tygodniowo |
| Marka | BOE |
| Numer modelu | AV123Z7M-N18 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozdzielczość | 1920(RGB)*720 pikseli |
| Obszar aktywny | 292,032 mm * 109,512 mm |
| Wymiary zewnętrzne | 307 mm * 126 mm * 10,52 mm (Wys.*Szer.*Gł.) |
| Kąt widzenia | 88/88/88/88 (Lewo/Prawo/Góra/Dół) |
| Czas reakcji | 25 ms (typowa, Tr+Td) |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Podświetlenie | 9S4P WLED, bez sterownika |
| Interfejs sygnałowy | LVDS (2 kanały, 8-bit), złącze 45-pinowe |
| Ekran dotykowy | Bez ekranu dotykowego |
| Temperatura pracy | -30°C do 85°C |
| Temperatura przechowywania | -40°C do 90°C |