| Nazwa marki: | BOE |
| Numer modelu: | NT156FHM-TS0 |
| MOQ: | 10 PCS |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, W, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość zaopatrzenia: | 3000 SZTUK tygodniowo |
| Numer modelu | NT2WB-TS0 (BOE000A) |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Obszar aktywny | 3440,16 * 193,59 mm |
| Wyraźne wymiary | 3500,66 * 216,25 * 3,2 mm |
| Rozstrzygnięcie | 1920 ((RGB) * 1080 (FHD) |
| Gęstość pikseli | 141 PPI |
| Światłość | 220 cd/m2 (typowe) |
| Wskaźnik kontrastu | 5001 (typowe) |
| Czas reakcji | 12 ms (typowe, Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 45/45/20/40 (lewo/prawo/w górę/dołu, CR≥10) |
| Wsparcie kolorystyczne | 16Kolory.7M, 45% NTSC |
| Interfejs | eDP (2 pasy), eDP1.2, złącze 40-pin |
| Zasilanie | 3.3V (typowy) |
| Temperatura pracy | 0°C do 50°C |
| Temperatura przechowywania | -20°C do 60°C |