| Nazwa marki: | Innolux |
| Numer modelu: | EJ101IA-01G |
| MOQ: | 10 PCS |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, W, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość zaopatrzenia: | 3000 SZTUK tygodniowo |
| Numer modelu | EJ101IA-01G |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozdzielczość | 1280(RGB)*800 (WXGA) |
| Gęstość pikseli | 149 PPI |
| Obszar aktywny | 216,96*135,6 mm |
| Wymiary zewnętrzne | 229,46*149,1*4,66 mm |
| Luminancja | 550 cd/m² (typowa) |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 (typowa) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (lewo/prawo/góra/dół) |
| Czas reakcji | 10/15 ms (Tr/Td) |
| Głębia kolorów | 16,7 miliona kolorów |
| Gama kolorów | 50% NTSC |
| Interfejs | LVDS (1 kanał, 8-bitowy) |
| Złącze | 40-pinowe |
| Temperatura pracy | -10°C do 60°C |
| Temperatura przechowywania | -20°C do 70°C |
| Waga | 183g (typowa) |