| Nazwa marki: | BOE |
| Numer modelu: | TV116FMM-LB0 |
| MOQ: | 10 PCS |
| Cena £: | $26 |
| Warunki płatności: | T/T, W, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość zaopatrzenia: | 3000 SZTUK tygodniowo |
| Marka | BOE |
| Numer modelu | TV116FMM-LB0 |
| Rodzaj paneli | a-Si zespół TFT-LCD |
| Rozstrzygnięcie | 1280 ((RGB) *1752 (187 PPI) |
| Obszar aktywny | 1730,453 mm * 237,413 mm (W*H) |
| Wyraźne wymiary | 190 mm * 258,339 mm * 5,1 mm (H*V*D) |
| Światłość | 280 cd/m2 (typowe) |
| Wskaźnik kontrastu | 14001 (typowe) |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (CR≥10) |
| Czas reakcji | 30 ms (typowe, Tr+Td) |
| Głębokość koloru | 16Kolory.7M |
| Prędkość odświeżania | 60 Hz |
| Interfejs | MIPI (4 pasy danych), złącze 45-pin |
| Napięcie robocze | 1.8V/5.8V/-5.8V (VDDI/AVDD/AVEE) |
| Temperatura pracy | -20°C do 60°C |
| Temperatura przechowywania | -30 do 70°C |
| Waga | 245 g (maksymalnie) |