| Nazwa marki: | AUO |
| Numer modelu: | C154UAT01.0 |
| MOQ: | 10 PCS |
| Cena £: | $56 |
| Warunki płatności: | T/T, W, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość zaopatrzenia: | 2000 sztuk tygodniowo |
| Marka | AUO |
| Numer modelu | C154UAT01.0 |
| Rozmiar przekątny | 15.4 cali |
| Rodzaj paneli | a-Si zespół TFT-LCD |
| Rozstrzygnięcie | 1920 ((RGB) *1200 (WUXGA), 147 PPI |
| Obszar aktywny | 330.624 ((W) * 206.64 ((H) mm |
| Wyraźne wymiary | 355.46 ((H) * 232.02 ((V) * 17.7 ((D) mm |
| Światłość | 800 cd/m2 (typowe) |
| Wskaźnik kontrastu | 12001 (minimum) |
| Czas reakcji | 20 ms (typowe) |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (CR≥10) |
| Tryb działania | AHVA, zazwyczaj czarny, nadający |
| Wsparcie kolorystyczne | 160,7 miliona kolorów, 90% DCI-P3 |
| Podświetlenie | WLED |
| Waga | 10,30±0,13 kg |
| Typ interfejsu | GMSL, 6-pin Connector |
| Panel dotykowy | Wbudowany dotyk |
| Prędkość obrazu | 60 Hz |
| Temperatura pracy | -40°C do 85°C |
| Temperatura przechowywania | -40 do 90°C |