| Nazwa marki: | AUO |
| Numer modelu: | B170QAN01.0 |
| MOQ: | 10 PCS |
| Cena £: | $26 |
| Warunki płatności: | T/T, W, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość zaopatrzenia: | 3000 SZTUK tygodniowo |
| Marka i model | AUO B170QAN01.0 |
| Rozmiar przekątny | 170,0 cala |
| Rodzaj paneli | LTPS TFT-LCD |
| Rozstrzygnięcie | 2560 ((RGB) * 1600 (WQXGA) |
| Gęstość pikseli | 177 PPI |
| Obszar aktywny | 366.34mm * 228.96mm |
| Wyraźne wymiary | 3720,836 mm * 240,11 mm * 5 mm |
| Jasność | 400 cd/m2 (typowe) |
| Wskaźnik kontrastu | 10001 (typowe) |
| Kąt widzenia | 85°/85°/85°/85° (L/R/U/D) |
| Czas reakcji | 8 ms (typowy), 3 ms (OD) |
| Prędkość odświeżania | 165 Hz |
| Różnorodność kolorów | 100% DCI-P3 |
| Podświetlenie | WLED z kierowcą |
| Interfejs | eDP 1.4 (4 pasy), 40 pinów |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (typowy) |
| Temperatura pracy | 0°C do 50°C |
| Temperatura przechowywania | -20°C do 60°C |
| Odporność na wibracje | 1.5G (14,7 m/s2) |
| Obsługa powierzchni | Błyszczący (Haze 0%) |