| Nazwa marki: | BOE |
| Numer modelu: | NV080WXM-N41 |
| MOQ: | 10 PCS |
| Cena £: | USD35/PC |
| Warunki płatności: | T/T, W, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość zaopatrzenia: | 3000 SZTUK tygodniowo |
| Numer modelu | Zmiany w systemie sterowania |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Obszar aktywny | 1070,64 * 172,224 mm (W*H) |
| Wyraźne wymiary | 113.72 * 184.01 * 4.43 mm (H*V*D) |
| Rozstrzygnięcie | 800 ((RGB) * 1280, WXGA |
| Gęstość pikseli | 188 PPI |
| Światłość | 350 cd/m2 (typowe) |
| Wskaźnik kontrastu | 10001 (typowe) |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (lewo/prawo/w górę/dołu) |
| Czas reakcji | 30 ms (typowe) |
| Głębokość koloru | 16Kolory.7M, 60% NTSC |
| Prędkość odświeżania | 60 Hz |
| Interfejs | MIPI (4 pasy danych), złącze 45-pin |
| Temperatura pracy | 0°C do 50°C |
| Temperatura przechowywania | -30 do 70°C |
| Waga | 106 g (maksymalnie) |