| Nazwa marki: | BOE |
| Numer modelu: | NE156FHM-N4X |
| MOQ: | 10 PCS |
| Cena £: | $32 or negotiation for mass order |
| Warunki płatności: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Możliwość zaopatrzenia: | 3000 SZTUK tygodniowo |
| Marka | BOE |
| Model P/N | NE156FHM-N4X |
| Przekątna | 15,6" |
| Typ panelu | Oxide TFT-LCD, LCM |
| Rozdzielczość | 1920(RGB)*1080 (FHD), 141 PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar aktywny | 344,16(szer.)*193,59(wys.) mm |
| Wymiary zewnętrzne | 350,66(szer.)*205,69(wys.)*5,4(gł.) mm |
| Jasność | 250 cd/m² (typ.) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (typ.)(CR≥10) |
| Obsługiwane kolory | 262 tys., 45% NTSC |
| Styl obudowy | Smukły (zagięta płytka drukowana, T≤3,0 mm) |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Wykończenie | Przeciwodblaskowe, twarda powłoka (3H) |
| Współczynnik kontrastu | 800:1 (typ.) (TM) |
| Czas reakcji | 25 ms (typ.)(Tr+Td) |
| Tryb pracy | ADS, normalnie czarny, transmisyjny |
| Źródło światła | WLED, 15 tys. godzin, ze sterownikiem LED |
| Panel dotykowy | Bez |
| Typ interfejsu | eDP (2 linie), eDP1.2, HBR1 (2,7 G/linię) złącze 30-pinowe |
| Zasilanie | 3,3 V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50°C Temperatura przechowywania: -20 ~ 60°C |