| Nazwa marki: | BOE |
| Numer modelu: | MV270QHM-NF2 |
| MOQ: | 10 PCS |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, W, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość zaopatrzenia: | 3000 SZTUK tygodniowo |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Obszar aktywny | 596,736 * 335,664 mm |
| Wymiary zewnętrzne | 608,8 * 355,1 * 15,7 mm |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (CR≥10) |
| Temperatura pracy | 0°C do 50°C |
| Temperatura przechowywania | -20°C do 60°C |
| Zasilanie | 10V (typowe) |
| Waga | 2,31 kg (typowe) |
| Podświetlenie | WLED, żywotność 30 000 godzin |
| Interfejs | eDP (8 linii), HBR2 (5,4 G/linię) |