| Nazwa marki: | Hannstar |
| Numer modelu: | HSD123KPW1-A30 |
| MOQ: | 10pcs |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, W, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość zaopatrzenia: | 3000pcs per week |
| Marka | HannStar |
| Numer modelu | HSD123KPW1-A30 |
| Wielkość wyświetlacza | 120,3-calowa przekątna |
| Rozstrzygnięcie | 1920 ((RGB) * 720 pikseli, 167 PPI |
| Obszar aktywny | 2920,03 mm * 109,512 mm |
| Jasność | 850 cd/m2 (typowe) |
| Wskaźnik kontrastu | 1000:1 (typowy) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (CR≥10) W lewo/w prawo/w górę/w dół |
| Czas reakcji | 17/18 ms (typowe, Tr/Td) |
| Wyświetlanie kolorów | 160,7 miliona, 71% NTSC |
| Ceny odświeżeń | 60Hz, 120Hz (z wbudowanym MEMC), 240Hz (z wbudowanym MEMC) |
| Interfejs | LVDS (2 kanały, 8-bitowe), złącze 50-pin |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (typowy) |
| Wyraźne wymiary | 308.1 mm * 130 mm * 15,6 mm |
| Waga | 520 g (typowe) |
| Podświetlenie | 11S4P WLED, 30 000 godzin |
| Ekran dotykowy | Bez ekranu dotykowego |
| Obsługa powierzchni | Antiglare, maty |
| Temperatura pracy | -30°C do 85°C |
| Temperatura przechowywania | -30°C do 85°C |
| Poziom drgań | 2.9G (28,4 m/s2) maksymalnie |