| Nazwa marki: | AUO |
| Numer modelu: | B173HAN05.4 |
| MOQ: | 10 PCS |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, W, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość zaopatrzenia: | 3000 SZTUK tygodniowo |
| Numer modelu | B173HAN05.4 (AUOE295) |
| Typ panelu | LTPS TFT-LCD z technologią AHVA |
| Obszar aktywny | 381,888 * 214,812 mm |
| Wymiary zewnętrzne | 389,89 * 238,31 * 3,5 mm |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 (typowa) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (lewo/prawo/góra/dół) |
| Głębia kolorów | 16,7 miliona kolorów |
| Czas reakcji | 8 ms (typowa Tr+Td), 3 ms (G-to-G z OD) |
| Opcje częstotliwości odświeżania | Natywne 360 Hz, 240 Hz/120 Hz z MEMC |
| Interfejs sygnałowy | eDP 1.4a (4 linie), złącze 40-pinowe |
| Napięcie robocze | 3,3 V (typowa) |
| Temperatura pracy | 0°C do 50°C |
| Temperatura przechowywania | -20°C do 60°C |
| Odporność na wibracje | 1,5 G (14,7 m/s²) |
| System podświetlenia | WLED o żywotności 15 000 godzin, zawiera sterownik LED |