| Nazwa marki: | IVO |
| Numer modelu: | M140NW4D R4 |
| MOQ: | 10pcs |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, W, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość zaopatrzenia: | 3000pcs per week |
| Marka | IVO |
| Numer części modelu | M140NW4D R4 |
| Przekątna | 14,0" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozdzielczość | 1920(RGB)*1200 (WUXGA), 161 PPI |
| Obszar aktywny | 301,594(szer.)*188,496(wys.) mm |
| Jasność | 300 cd/m² (typowa) |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 (typowa) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (CR≥10) Lewo/Prawo/Góra/Dół |
| Głębia kolorów | 16,7 mln kolorów, 45% NTSC |
| Czas reakcji | 20 ms (typowa, Tr+Td) |
| Częstotliwość odświeżania | Standardowo 60 Hz, do 240 Hz z MEMC |
| Podświetlenie | WLED, 15 tys. godzin, ze sterownikiem LED |
| Typ sygnału | eDP (2 linie) |
| Napięcie zasilania | 3,3 V (typowa) |
| Temperatura pracy | 0 ~ 50°C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 60°C |
| Wymiary zewnętrzne | 306,59(szer.)*198,9(wys.)*5,1(gł.) mm |