| Nazwa marki: | BOE |
| Numer modelu: | MV190E0M-N10 |
| MOQ: | 10 PCS |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, W, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość zaopatrzenia: | 3000 SZTUK tygodniowo |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Obszar aktywny | 3740,784 * 299,827 mm |
| Wyraźne wymiary | 396 * 324 * 10,4 mm |
| Gęstość pikseli | 86 PPI |
| Wyświetlanie kolorów | 16.7M (72% NTSC) |
| Czas reakcji | 8/8 ms (typowe), 14 ms (G do G) |
| Tryb wyświetlania | ADS, zazwyczaj czarny, nadający |
| Napięcie wejściowe | 5.0V (typ.) |
| Temperatura pracy | 0°C do 50°C |
| Temperatura przechowywania | -20°C do 60°C |
| Waga | 10,69 kg (typ.) |