| Nazwa marki: | BOE |
| Numer modelu: | TV156FHM-NM0 |
| MOQ: | 10 PCS |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, W, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość zaopatrzenia: | 3000 SZTUK tygodniowo |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Obszar aktywny | 344,16 * 193,59 mm |
| Wymiary zewnętrzne | 351,74 * 205,69 * 5,33 mm (W*H*D) |
| Czas reakcji | 20 ms (typ.) |
| Temperatura pracy | 0°C do 50°C |
| Temperatura przechowywania | -20°C do 60°C |
| Napięcie zasilania | 3,3 V (typ.) |
| Obróbka powierzchni | Powłoka twarda |
| System podświetlenia | 11S6P WLED ze sterownikiem LED |