| Nazwa marki: | BOE |
| Numer modelu: | NE160WUM-N61 |
| MOQ: | 10 PCS |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, W, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość zaopatrzenia: | 3000 SZTUK tygodniowo |
| Marka | BOE |
| Numer modelu | NE160WUM-N61 |
| Typ panelu | Oxide TFT-LCD, LCM |
| Obszar aktywny | 344,68 * 215,42 mm (Szerokość*Wysokość) |
| Wymiary zewnętrzne | 350,38 * 226,17 * 4,6 mm (Wysokość*Szerokość*Grubość) |
| Czas reakcji | 30 ms (typowa, Tr+Td) |
| System podświetlenia | 11S6P WLED, żywotność 15 000 godzin |
| Napięcie robocze | 3,3 V (typowe) |
| Temperatura pracy | 0°C do 50°C |
| Temperatura przechowywania | -20°C do 60°C |
| Odporność na wibracje | Maksymalnie 1,5 G (14,7 m/s²) |