| Nazwa marki: | AUO |
| Numer modelu: | B160UAN02.H |
| MOQ: | 10 PCS |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, W, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość zaopatrzenia: | 3000 SZTUK tygodniowo |
| Marka | AUO |
| Numer modelu | B160UAN02.H |
| Rozmiar przekątny | 160,0 cala |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1920 * 1200 (WUXGA), 141 PPI |
| Obszar aktywny | 3440,68 * 215,42 mm |
| Wyraźne wymiary | 3490,68 * 225,32 * 5 mm (H*V*D) |
| Obsługa powierzchni | Powierzchnia przeciwbłyskowa, twarda powłoka (3H) |
| Światłość | 300 cd/m2 (typowe) |
| Wskaźnik kontrastu | 12001 (typowe) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (z lewej/prawej/w górę/dolno) |
| Czas reakcji | 25 ms (typowe) |
| Tryb pracy | AHVA, zazwyczaj czarny, nadający |
| Głębokość koloru | 16Kolory.7M, 100% sRGB |
| Podświetlenie | WLED, 15K godzin, z LED Driver |
| Prędkość odświeżania | 60 Hz |
| Interfejs sygnału | eDP (2 pasy), eDP1.4, 30-kolkowy złącze |
| Napięcie robocze | 3.3V (typowy) |
| Temperatura pracy | 0°C do 50°C |
| Temperatura przechowywania | -20°C do 60°C |
| Maksymalny poziom wibracji | 1.5G (14,7 m/s2) |