| Nazwa marki: | BOE |
| Numer modelu: | AV090HDM-N13 |
| MOQ: | 10 PCS |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, W, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość zaopatrzenia: | 3000 SZTUK tygodniowo |
| Numer modelu | AV090HDM-N13 (COG-VLSZT047-01) |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Obszar aktywny | 198.72mm * 111.78mm |
| Wyraźne wymiary | 210.7mm * 124.45mm * 8.15mm |
| Otwarcie bezelu | 2000,9 mm * 113,8 mm |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (lewo/prawo/w górę/dołu) |
| Czas reakcji | 25 ms (typowy) |
| System podświetlenia | WLED, żywotność 30K godzin |
| Interfejs sygnału | LVDS (1 kanał, 8-bitowy) |
| Napięcie wejściowe | 3.3V/18.4V/12.2V (VCC/VHG/CGL) |
| Temperatura przechowywania | -40 do 90°C |