| Nazwa marki: | BOE |
| Numer modelu: | NE140FHM-N63 |
| MOQ: | 10 PCS |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, W, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość zaopatrzenia: | 3000 SZTUK tygodniowo |
| Marka | BOE |
| Model | Wymagania dotyczące: |
| Rodzaj paneli | Oksyd TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1920 ((RGB) * 1080 (FHD) |
| Obszar aktywny | 309.312*173.988 mm |
| Wskaźnik kontrastu | 15001 (typowe) |
| Czas reakcji | 30 ms (typowy) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (z lewej/prawej/w górę/dolno) |
| Interfejs | eDP (2 pasy), eDP1.4, złącze 30-pin |
| Zasilanie | 3.3V (typowy) |
| Temperatura pracy | 0 ~ 50°C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 60°C |