| Nazwa marki: | BOE |
| Numer modelu: | TE133QDM-NW0 |
| MOQ: | 10 PCS |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość zaopatrzenia: | 3000 SZTUK tygodniowo |
| Marka | BOE |
| Model P/N | TE133QDM-NW0 |
| Rozmiar przekątny | 13.3 cali |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 2560 ((RGB) * 1600 (WQXGA) |
| Gęstość pikseli | 227 PPI |
| Obszar aktywny | 2860,08*178,8 mm |
| Wielkość zarysu | 291.2*188.02*4.41 mm |
| Światłość | 400 cd/m2 (typowe) |
| Wskaźnik kontrastu | 15001 (typowe) |
| Czas reakcji | 20 ms (typowy, Tr+Td) |
| Głębokość koloru | 1.07B kolory (10-bitowe) |
| Prędkość odświeżania | Standardowe 90 Hz, do 240 Hz z MEMC |
| Interfejs | eDP 1.4b (4 pasy), złącze 51-pin |
| Temperatura pracy | 0°C do 50°C |
| Temperatura przechowywania | -20°C do 60°C |
| Zasilanie napięciem | 3.3V (typowy) |