| Nazwa marki: | BOE |
| Numer modelu: | HV550QUB-F70 |
| MOQ: | 10 PCS |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, W, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość zaopatrzenia: | 3000 SZTUK tygodniowo |
| Marka | BOE |
| Numer modelu | HV550QUB-F70 |
| Przekątna | 55 cali |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, CELL |
| Rozdzielczość | 3840(RGB)*2160 (UHD), 80 PPI |
| Obszar aktywny | 1209,6 mm * 680,4 mm |
| Wymiary zewnętrzne | 1221,4 mm * 694,8 mm * 1,34 mm |
| Głębia kolorów | 1,07 miliarda kolorów (10-bit) |
| Współczynnik kontrastu | 1200:1 (typ.) |
| Kąt widzenia | 89°/89°/89°/89° (Lewo/Prawo/Góra/Dół) |
| Czas reakcji | 8 ms (typ., G do G) |
| Temperatura pracy | 0°C do 50°C |
| Temperatura przechowywania | -20°C do 60°C |
| Waga panelu | 2,60 kg (typ.) |
| Grubość szkła | 0,50 mm + 0,50 mm |