| Nazwa marki: | BOE |
| Numer modelu: | NE140QDM-K61 |
| MOQ: | 10 PCS |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość zaopatrzenia: | 3000 SZTUK tygodniowo |
| Marka i model | Innolux / NE140QDM-K61 |
| Rozmiar przekątny | 140,0 cala |
| Rodzaj paneli | Oksyd TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 2560 ((RGB) * 1600 (WQXGA), 215 PPI |
| Obszar aktywny | 3010,824 mm * 188,64 mm |
| Jasność | 400 cd/m2 (typowe) |
| Wskaźnik kontrastu | 12001 (typowe) |
| Czas reakcji | 30 ms (typowy) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (z lewej/prawej/w górę/dolno) |
| Wsparcie kolorystyczne | 16Kolory.7M, 100% DCI-P3 |
| Interfejs | eDP (2 pasy), eDP1.4, 40-kolkowy złącze |
| Prędkość obrazu | 60 Hz |
| Obsługa powierzchni | Powierzchnia przeciwbłyskowa, twarda powłoka (3H) |
| Temperatura pracy | 0°C do 50°C |
| Temperatura przechowywania | -20°C do 60°C |
| Odporność na wibracje | Maksymalny 1,5 G (14,7 m/s2) |