| Nazwa marki: | BOE |
| Numer modelu: | AV101HDM-N10 |
| MOQ: | 10 PCS |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, W, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość zaopatrzenia: | 3000 SZTUK tygodniowo |
| Marka | BOE |
| Numer modelu | AV101HDM-N10 |
| Przekątna | 10,1 cala |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozdzielczość | 1280(RGB)*720 (WXGA) |
| Gęstość pikseli | 145 PPI |
| Obszar aktywny | 223,68 * 125,82 mm |
| Jasność | 900 cd/m² (typowa) |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 (typowa) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (lewy/prawy/górny/dolny) |
| Czas reakcji | 30 ms (typowa) |
| Kolory wyświetlacza | 16,7 miliona |
| Gama kolorów | 85% NTSC |
| Podświetlenie | WLED, 10 tys. godzin |
| Interfejs sygnałowy | LVDS (1 kanał, 8-bit), złącze 50-pinowe |
| Temperatura pracy | -40°C do 85°C |
| Temperatura przechowywania | -40°C do 90°C |