| Nazwa marki: | Innolux |
| Numer modelu: | M236HJJ-L31 |
| MOQ: | 10 PCS |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość zaopatrzenia: | 3000 SZTUK tygodniowo |
| Marka | Innolux |
| Numer modelu | M236HJJ-L31 |
| Przekątna | 23,6 cala |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozdzielczość | 1920 * 1080 (FHD), 93 PPI |
| Obszar aktywny | 521,28 * 293,22 mm |
| Jasność | 250 cd/m² (typowa) |
| Współczynnik kontrastu | 3000:1 (typowa) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (lewo/prawo/góra/dół) |
| Tryb wyświetlania | MVA, normalnie czarny, transmisyjny |
| Czas reakcji | 20 ms (G do G, typowy) |
| Kolory wyświetlacza | 16,7 miliona, 72% NTSC |
| Interfejs sygnału | LVDS (2 kanały, 8-bitowy), złącze 30-pinowe |
| Napięcie wejściowe | 5,0 V (typowe) |
| Temperatura pracy | 0°C do 50°C |
| Temperatura przechowywania | -20°C do 60°C |
| Waga panelu | 2,31 ± 0,11 kg |
| Zastosowanie | Monitor stacjonarny |