| Nazwa marki: | BOE |
| Numer modelu: | NV156FHM-N52 |
| MOQ: | 10 PCS |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, W, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość zaopatrzenia: | 3000 SZTUK tygodniowo |
Model NNV156FHM-N52 o rozdzielczości Full HD 1920*1080 z gęstością pikseli 141 PPI, współczynnikiem kontrastu 1200:1 i interfejsem eDP 30-pin.
NV156FHM-N52 (kod produktu: BOE0847) to 15,6-calowy diagonalny panel wyświetlania TFT-LCD a-Si firmy BOE Technology Group Co., Ltd.Panel ten posiada zintegrowany system podświetlenia WLED z sterownikiem LED i nie zawiera ekranu dotykowego.
| Marka | BOE |
| Model P/N | NV156FHM-N52 |
| Rozmiar przekątny | 15.6" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1920 ((RGB) * 1080 (FHD) |
| Gęstość pikseli | 141 PPI |
| Obszar aktywny | 344.16*193,59 mm |
| Wielkość zarysu | 3500,66*216,25*2,6 mm |
| Światłość | 500 cd/m2 (typowy) |
| Wskaźnik kontrastu | 12001 (typowy) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (CR≥10) |
| Czas reakcji | 30 ms (typowy) |
| Głębokość koloru | 1.06B (10-bitowy) |
| Różnorodność kolorów | 95% sRGB |
| Podświetlenie | 10S6P WLED, 15K godzin |
| Prędkość odświeżania | 60 Hz (z opcjami MEMC 120 Hz) |
| Interfejs | eDP 1.4b, złącze 30-pin |
| Zasilanie napięciem | 3.3V (typ.) |
| Temperatura pracy | 0°C do 50°C |
| Temperatura przechowywania | -20°C do 60°C |
| Maksymalne wibracje | 1.5G (14,7 m/s2) |