| Nazwa marki: | BOE |
| Numer modelu: | NV156FHM-N65 |
| MOQ: | 10 PCS |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, W, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość zaopatrzenia: | 3000 SZTUK tygodniowo |
| Numer modelu | NV156FHM-N65 |
| Obszar aktywny | 344,16 * 193,59 mm |
| Wymiary zewnętrzne | 350,66 * 216,25 * 2,6 mm |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Czas reakcji | 30 ms (typ., Tr+Td) |
| System podświetlenia | 10S6P WLED, żywotność 15 tys. godzin |
| Temperatura pracy | 0°C do 50°C |
| Temperatura przechowywania | -20°C do 60°C |
| Odporność na wibracje | Maksymalnie 1,5 G (14,7 m/s²) |