| Nazwa marki: | BOE |
| Numer modelu: | EV156FHM-N10 |
| MOQ: | 10 PCS |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, W, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość zaopatrzenia: | 3000 SZTUK tygodniowo |
| Marka | BOE |
| Numer modelu | EV156FHM-N10 |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1920 ((RGB) * 1080 (FHD), 141 PPI |
| Obszar aktywny | 3440,16 * 193,59 mm |
| Jasność | 500 cd/m2 (typowe) |
| Wskaźnik kontrastu | 12001 (typowe) |
| Czas reakcji | 20 ms (typowe) |
| Wyświetlanie kolorów | 16.7M, 79% NTSC |
| Interfejs sygnału | eDP (2 pasy), HBR1 (2.7G/pas), 30-pin łącznik |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (typowy) |
| Temperatura pracy | 0°C do 60°C |
| Temperatura przechowywania | -20°C do 60°C |
| Waga paneli | 850 g (maksymalnie) |