| Nazwa marki: | BOE |
| Numer modelu: | TV119FHB-NW0 |
| MOQ: | 10 PCS |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, W, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość zaopatrzenia: | 3000 SZTUK tygodniowo |
| Numer modelu | TV119FHB-NW0-DBA0 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, CELL |
| Obszar aktywny | 263,232 * 148,068 mm |
| Wymiary zewnętrzne | 267,832 * 155,768 mm |
| Grubość szkła | 0,40 + 0,50 mm (CF + Array) |
| Czas reakcji | 30 ms (typ.) |
| Temperatura pracy | -20°C do 60°C |
| Temperatura przechowywania | -30°C do 70°C |
| Interfejs | Złącze 30-pinowe, DP (2 linie) |
| Układ sterujący | Sugerowany ILI6147 (COG) |
| Podświetlenie | Nie zawiera |
| Ekran dotykowy | Nie zawiera |