| Nazwa marki: | AUO |
| Numer modelu: | G133HAN01.1 |
| MOQ: | 10 PCS |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, W, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość zaopatrzenia: | 3000 SZTUK tygodniowo |
| Marka | AUO |
| Model | G133HAN01.1 |
| Rozmiar przekątny | 13.3 cali |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1920 ((RGB) * 1080 (FHD) |
| Gęstość pikseli | 166 PPI |
| Obszar aktywny | 2930,472*165,078 mm |
| Jasność | 400 cd/m2 (typowe) |
| Wskaźnik kontrastu | 8001 (typowe) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (CR≥10) |
| Czas reakcji | 25 ms (typowe) |
| Interfejs | LVDS (2 ch, 8-bitowy), złącze 30-pin |
| Zasilanie | 3.3V (typowy) |
| Temperatura pracy | -20 do 70°C |
| Temperatura przechowywania | -20 do 70°C |
| Waga | 500 g (maksymalnie) |