| Nazwa marki: | AUO |
| Numer modelu: | G156XW01 V2 |
| MOQ: | 10 PCS |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość zaopatrzenia: | 30 tys. szt. miesięcznie |
| Model panelu | G156XW01 V2 |
| Rozmiar panelu | 15.6 cali |
| Rozstrzygnięcie | 1366 ((RGB) * 768 (WXGA) |
| Obszar wyświetlania | 3440,232*193,536 mm |
| Jasność | 400 cd/m2 (typowy), 500 cd/m2 (maksymalny) |
| Wskaźnik kontrastu | 5001 (typowy) |
| Kąt widzenia | 85/85/80/80 (z lewej/prawej/w górę/dolno) |
| Czas reakcji | 6/2 ms (typowy) |
| Wyświetlanie kolorów | 16.2 mln (70% NTSC) |
| Interfejs sygnału | LVDS (1 ch, 8-bitowy), 30 pinów |
| Napięcie wejściowe | 5.0V (typowy) |
| Temperatura pracy | 0°C do 60°C |
| Temperatura przechowywania | -20°C do 60°C |
| Odporność na wibracje | 1.5G (14,7 m/s2) |
| Zastosowanie | Przemysłowe |