| Nazwa marki: | BOE |
| Numer modelu: | MV238FHM-NF1 |
| MOQ: | 10 PCS |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, W, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość zaopatrzenia: | 3000 SZTUK tygodniowo |
| Producent | BOE |
| Nazwa modelu | MV238FHM-NF1 |
| Rozmiar ekranu | 23,8 cala |
| Typ ekranu | LCM, a-Si TFT-LCD |
| Rozdzielczość | 1920(RGB)*1080 (FHD) 92PPI |
| Obszar aktywny | 527,04 * 296,46 mm (H*V) |
| Wymiary zewnętrzne | 535 * 313 * 13,7 mm (H*V*D) |
| Jasność | 350 cd/m² (typowa) |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 (typowa) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (CR≥10) |
| Czas reakcji | 5 ms (G do G, typowy) |
| Głębia kolorów | 16,7 mln kolorów, 100% sRGB |
| Częstotliwość odświeżania | 167 Hz |
| Podświetlenie | 20S4P WLED, 30 tys. godzin, bez sterownika |
| Interfejs sygnałowy | LVDS (4 kanały, 8-bit), złącze 92-pinowe |
| Napięcie robocze | 5,0 V (typowe) |
| Temperatura pracy | 0°C do 50°C |
| Temperatura przechowywania | -20°C do 60°C |
| Waga | 2,20 kg (typowa) |
| Obróbka powierzchni | Antyrefleksyjna (mgła 25%), utwardzana powłoka (3H) |