| Nazwa marki: | TIANMA |
| Numer modelu: | TM022HDHT11 |
| MOQ: | 10 PCS |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, W, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość zaopatrzenia: | 3000 SZTUK tygodniowo |
| Producent | TIANMA |
|---|---|
| Nazwa modelu | TM022HDHT11 |
| Rozmiar ekranu | 2,2 cala |
| Liczba pikseli | 240(RGB)*320 (QVGA) |
| Obszar aktywny | 33,84 * 45,12 mm (H*V) |
| Wymiary zewnętrzne | 40,6 * 56,6 * 2,9 mm (H*V*D) |
| Jasność | 90 cd/m² (typowa) |
| Współczynnik kontrastu | 120:1 (typowa, TM) |
| Kąt widzenia | 40/45/48/45 (typowa, CR≥10) |
| Czas reakcji | 35 ms (typowa, Tr+Td) |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Typ sygnału | Równoległy RGB (1 kanał, 6-bitowy) + SPI, FPC 39 pinów |
| Napięcie zasilania | 2,8 V (typowa, VDD) |