| Nazwa marki: | AUO |
| Numer modelu: | A101VW01 V3 |
| MOQ: | 10 PCS |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, W, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość zaopatrzenia: | 3000 SZTUK tygodniowo |
| Marka | AU Optronics Corp. (AUO) |
| Model | A101VW01 V3 |
| Typ wyświetlacza | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Obszar aktywny | 219,6 mm (H) * 131,76 mm (V) |
| Wymiary zewnętrzne | 235 mm (H) * 145,9 mm (V) |
| Obszar ramki | 221,6 mm (H) * 133,76 mm (V) |
| Kąt widzenia | 65/65/45/65 (CR≥10) |
| Czas reakcji | 12/18 ms (typ.) (Tr/Td) |
| Obsługa kolorów | 262 tys. kolorów, 48% NTSC |
| Interfejs | Równoległy RGB (1 kanał, 6-bit), FPC 60 pinów |
| Zasilanie | 3,3V/8,8V/15V/-7,0V (VCC/AVDD/VGH/VGL) |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Temperatura pracy | -10°C do 60°C |
| Temperatura przechowywania | -20°C do 70°C |