| Nazwa marki: | Powertip |
| Numer modelu: | PH320240T-006-IP4Q |
| MOQ: | 10 PCS |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, W, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość zaopatrzenia: | 3000 SZTUK tygodniowo |
| Marka paneli | Wskazówka |
| Model panelu | PH320240T-006-IP4Q |
| Rozmiar panelu | 3.5" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 320 ((RGB) × 240, QVGA, 115PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar wyświetlania | 70.08 ((W) × 52.56 ((H) mm |
| Wielkość zarysu | 76.9 ((W) × 63.9 ((H) mm |
| Jasność | 190 cd/m2 (typowe) |
| Kąt widzenia | 50/50/45/50 (typowy, CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | TN, zazwyczaj biały, nadający |
| Najlepszy kierunek widzenia | O szóstej |
| Czas reakcji | 35 ms |
| Wyświetlanie kolorów | 65K. |
| Podświetlenie | 6S1P WLED, bez kierowcy |
| Prędkość odświeżania | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Interfejs sygnału | YUV (8-bitowy), 30 pinów FPC |
| Temperatura pracy | -20 do 70°C |
| Temperatura przechowywania | -30 do 80°C |