| Nazwa marki: | auo |
| Numer modelu: | C070FW02 V0 |
| MOQ: | 10 PCS |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, W, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość zaopatrzenia: | 3000 SZTUK tygodniowo |
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Temperatura pracy | -30°C do 75°C |
| Temperatura przechowywania | -40°C do 85°C |
| Poziom drgań | 2.9G (28,4 m/s2) |