| Nazwa marki: | auo |
| Numer modelu: | Wersja G057QN01 2 |
| MOQ: | 10 PCS |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, W, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość zaopatrzenia: | 3000 SZTUK tygodniowo |
| Marka paneli | AUO |
| Model panelu | G057QN01 V2 |
| Rozmiar panelu | 5.7" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 320 ((RGB) * 240, QVGA, 70PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar wyświetlania | 115.2(W) *86.4 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | 118.2 ((W) * 89.4 ((H) mm |
| Wielkość zarysu | 144 ((W) * 104,6 ((H) * 12,8 ((D) mm |
| Obsługa powierzchni | Powierzchnia przeciwbłyskowa, twarda powłoka (3H) |
| Jasność | 800 cd/m2 (typowe) |
| Wskaźnik kontrastu | 8001 (typowe) |
| Kąt widzenia | 80/80/70/70 (typowy, CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | TN, zazwyczaj biały, nadający |
| Najlepszy kierunek widzenia | Dwanaście |
| Czas reakcji | 15/10 ms (typowe, Tr/Td) |
| Wyświetlanie kolorów | 262K, 50% NTSC |
| Typ podświetlenia | WLED, 50K godzin, z LED Driver |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Waga paneli | 150/165 g (typowe/maksymalne) |
| Interfejs sygnału | CMOS (1 ch, 6-bitowy), 33 szpilki |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (typowy) |
| Temperatura pracy | -30°C do 85°C |
| Temperatura przechowywania | -30°C do 85°C |