| Nazwa marki: | auo |
| Numer modelu: | M190PW01 V8 |
| MOQ: | 10 PCS |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, W, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość zaopatrzenia: | 3000 SZTUK tygodniowo |
| Marka panelu | AUO |
| Model panelu | M190PW01 V8 |
| Rozmiar panelu | 19,0" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozdzielczość | 1440(RGB)*900, WXGA+, 89PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar wyświetlania | 408,24(szer.)*255,15(wys.) mm |
| Otwór ramki | 412,24(szer.)*259,15(wys.) mm |
| Rozmiar zewnętrzny | 428(szer.)*278(wys.)*10,8(gł.) mm |
| Powierzchnia | Antyrefleksyjna, Twarda powłoka (3H) |
| Jasność | 250 cd/m² (typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 (typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 85/85/80/80 (typ.)(CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | TN, Normalnie biały, Transmisyjny |
| Czas reakcji | 3,6/1,4 (typ.)(Tr/Td) |
| Kolory wyświetlania | 16,7 mln 72% NTSC |
| Typ podświetlenia | 13S4P WLED, 30 tys. godzin, bez sterownika |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Waga panelu | 1,45 kg (typ.) |
| Interfejs sygnałowy | LVDS (2 kanały, 8-bit), złącze 30-pinowe |
| Napięcie wejściowe | 5,0 V (typ.) |
| Temperatura pracy | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 60 °C |