| Nazwa marki: | innolux |
| Numer modelu: | EJ080NA-05B |
| MOQ: | 10 PCS |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, W, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość zaopatrzenia: | 3000 SZTUK tygodniowo |
| Producent | Innolux |
| Nazwa modelu | EJ080NA-05B |
| Rozmiar ekranu | 8,0 cala |
| Typ ekranu | LCM, a-Si TFT-LCD |
| Rozdzielczość | 800(RGB)*600 (SVGA) 125PPI |
| Układ pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar aktywny | 162 * 121,5 mm (W*V) |
| Wymiary zewnętrzne | 183 * 141 * 5,9 mm (W*V*G) |
| Obszar ramki | 164,8 * 124,3 mm (W*V) |
| Obróbka powierzchni | Przeciwodblaskowa |
| Jasność | 250 cd/m² (typowa) |
| Współczynnik kontrastu | 500:1 (typowa) |
| Kąt widzenia | 70/70/50/70 (typowa, CR≥10) |
| Czas reakcji | 10/15 ms (typowa, Tr/Td) |
| Optymalne widzenie | 6 godzina |
| Technologia wyświetlania | TN, Normalnie biały, Transmisyjny |
| Głębia kolorów | 262K/16,7M, 50% NTSC |
| System podświetlenia | 3S9P WLED, żywotność 20 tys. godzin, nie wymaga sterownika |
| Waga | 241g (typowa) |
| Częstotliwość odświeżania | 60Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Interfejs sygnałowy | Równoległy RGB (1 kanał, 6/8-bitowy), FPC 50 pinów |
| Zasilanie | 3,3/10,4/16,0/-7,0V (typowa, VCC/AVDD/VGH/VGL) |
| Temperatura pracy | -20°C do 70°C |
| Temperatura przechowywania | -30°C do 80°C |